Видача довідок на право пересування транспортних засобів

Дата: 09.04.2020 14:22

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року № 255 та рішення комісії з питань ТЕБ та НС з 6 квітня у заборонено в’їзд/ виїзд до/ з м. Мелітополь , за винятком працівників деяких закладів та установ.

Так, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,з 6 квітня  2020р. забороняється  пересування  автомобільним транспортом до м. Мелітополь, зокрема пасажирські перевезення,

крім перевезення працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують:

- охорону здоров’я,

- продовольче забезпечення,

- урядування та надання найважливіших державних послуг,

- енергозабезпечення,

- водозабезпечення,

- зв’язок та комунікації,

- фінансові та банківські послуги,

- функціонування інфраструктури транспортного забезпечення,

- сфери оборони,

- правопорядку та цивільного захисту,

- об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл.

Умовою проїзду є наявність у водіїв та пасажирів під час таких перевезень,  засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно. Проїзд може здійснюватись в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в транспортному засобі.

УВАГА!

Проїзд працівників підприємств, установ та організацій, діючих на території  Терпіннівської сільської ради, яким відповідно до постанови Кабінету Міністрів України дозволено пересуватись на автомобільному транспорті у/з м. Мелітополь ,  за умови наявності у них спеціального дозволу.

довідки на право в’їзду/виїзду транспортних засобів у місто Мелітополь заповнюються керівником підприємства, установи, організації.

Консультації за телефоном (0619)443969

Форма довідки