До уваги!

Дата: 07.06.2021 09:23

Фото без описуШановні мешканці Терпіннівської громади!

31 травня 2021 року на сесії Терпіннівської сільської ради прийнято рішення про проведення конкурсу з благоустрою за наступними номінаціями:

- «Кращий благоустрій приватного будинку»;

- «Краща вулиця».

Бажаючі взяти участь в Конкурсі з 07 червня до 05 липня 2021 р. мають подати заявки на ім’я голови конкурсної комісії у письмовій формі довільного змісту із зазначенням:

юридичної адреси об'єкта, що висувається на участь у конкурсі;

прізвища, ім'я, по батькові заявника;

назви номінації;

контактних  телефонів.

До заявки додаються фото- чи відеоматеріали на будь-якому носії (фотопапери, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинків та територій.

Зазначені документи надавати спеціалісту з кадрових питань на зв’язку з громадськістю Терпіннівської сільської ради за адресою: с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1 та на електронну адресу tsr443969@ukr.net з темою «Конкурс ……(назва номінації)»

Запрошуємо Вас взяти участь у вказаному конкурсі.

Телефон для довідок 443-3-31

Умови проведення конкурсу з благоустрою на території Терпіннівської ОТГ

Конкурс проводиться по кожному старостинському округу за наступними номінаціями:

- «Кращий благоустрій приватного будинку»;

- «Краща вулиця (провулок)».

Конкурс проводиться щорічно з 07 червня по 20 серпня. Нагородження переможців відбувається на урочистостях з нагоди святкування Дня Незалежності України.

Конкурс проводиться в два етапи:

I етап - збір конкурсних матеріалів - з 07 червня по 05 липня;

II етап - оцінка благоустрою об'єктів, підведення підсумків - з 06 липня по 13 серпня.

Заявки на участь у Конкурсі мають право подавати:

- в номінації «Кращий благоустрій приватного будинку» - власники домоволодінь, депутати сільської ради відповідних виборчих округів;

- в номінації «Краща вулиця (провулок)» - депутати сільської ради відповідних виборчих округів.

Бажаючі взяти участь в Конкурсі до 05 липня подають заявки до Терпіннівської сільської ради на ім’я голови конкурсної комісії у письмовій формі довільного змісту із зазначенням:

юридичної адреси об'єкта, що висувається на участь у конкурсі;

прізвища, ім'я, по батькові заявника;

назви номінації;

контактних  телефонів.

До заявки додаються фото- чи відеоматеріали на будь-якому носії (фотопапери, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку і прилеглої території.

Номінації визначаються за такими критеріями:

«Кращий благоустрій приватного будинку»:

• охайний вигляд фасаду будинку і двору садиби (до 10 балів);
  • наявність номерного знака і таблички з назвою вулиці на будинку (до 10 балів);
  • наявність зелених насаджень, квітників  (до 10 балів);
  • стан і якість огорожі вздовж вулиці (до 10 балів);
  • благоустрій прилеглої до присадибної ділянки території (до 10 балів).

Максимально можлива кількість набраних балів – 50.

«Краща вулиця (провулок)»:

• охайний вигляд фасадів будинків і дворів садиб, розташованих на вулиці (провулку) (до 10 балів);
  • недопущення складування будівельних матеріалів на прилеглих територіях будинків, стан утримання присадибних територій (до 10 балів);
  • санітарний стан вулиці (провулку), утримання місць загального користування (до 10 балів);
  • розташування будівель відносно червоної лінії (до 10 балів);
  • участь жителів вулиці (провулку) в проведенні заходів з прибирання та благоустрою вулиці, активність жителів (до 10 балів).

Максимально можлива кількість набраних балів – 50.

Проведення Конкурсу  та оцінка кожного номінанта здійснюється конкурсною комісією, склад якої затверджується розпорядженням сільського голови. Конкурсна комісія організовує свою роботу і проводить її у формі засідань та приймає рішення шляхом відкритого голосування. Комісія залишає за собою право самостійного огляду об’єктів, що були подані заявниками до участі в Конкурсі.

По кожному старостинському округу та по адмінцентру визначається по 1 призовому місцю в категорії «Кращий благоустрій приватного будинку» та по 1 переможцю в номінаціяї «Краща вулиця (провулок)».

Учасники конкурсу, які посіли призові місця, нагороджуються дипломами, почесними грамотами, заохочувальними призами.