ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника  служби у справах дітей Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

Дата: 12.07.2021 14:52

ОГОЛОШЕННЯ

Терпіннівська сільська рада Мелітопольського району Запорізької областівідповідно до розпорядження Терпіннівського сільського голови від 12.07.2021 року № 66 - Роголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітейТерпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області(місце знаходження: 72333, Запорізька область, Мелітопольський район, с. Терпіння, вулиця Ювілейна, 1).

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення конкурсною комісією Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

Особи, якібажаютьвзяти участь в конкурсі, подають до конкурсноїкомісії  сільської ради, такідокументи:

1. Заяву (написанувласноруч) встановленогозразкащодоучасті в конкурсі (Додаток 1 до Положення);
    2. Заповненаособовакартка (форма П-2 ДС) з відповіднимидодатками
    3. Двіфотокарткирозміром 4х6 см;
    4. Копіюдокументів про освіту з відповіднимидодатками (завіренуособисто);
    5. Декларацію особи, уповноваженої на виконанняфункційдержавиабомісцевогосамоврядування, за минулийрік у порядку, визначеному Законом України «Про запобіганнякорупції» (подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайтіНаціонального агентства з питаньзапобіганнякорупції);
    6. Копіюзаповненихсторінок паспорта громадянинаУкраїни;
    7. Заява про проведенняперевірки, передбаченої Законом України “Про очищеннявлади” у порядкувизначеномупостановоюКабінетуМіністрівУкраїнивід 16.10.2014 № 563 "Деякіпитанняреалізації Закону України "Про очищеннявлади (додаток 2).
    8. Копіятрудової книжки.
    9. Копіюзаповненихсторіноквійськового квитка (для військовослужбовцівабовійськовозобов'язаних);
    10. Довідка про допуск до державноїтаємниці (у разійогонаявності).

Зазначені  документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошеннядо відділу кадрів заадресою: вулЮвілейна, 1,  с. Терпіння,  Мелітопольський район, Запорізька область, 72333. Телефон для довідок 44.39.69.

Дата початку прийому документів 12.07.2021 року.

Дата закінчення прийому документів 11.08.2021 року.

ОГОЛОШЕННЯ

2. Заповненаособовакартка (форма П-2 ДС) з відповіднимидодатками
    3. Двіфотокарткирозміром 4х6 см;
    4. Копіюдокументів про освіту з відповіднимидодатками (завіренуособисто);
    6. Копіюзаповненихсторінок паспорта громадянинаУкраїни;
    8. Копіятрудової книжки.
    10. Довідка про допуск до державноїтаємниці (у разійогонаявності).

Дата початку прийому документів 12.07.2021 року.

Дата закінчення прийому документів 11.08.2021 року.