Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади в Терпіннівській сільській раді Мелітопольського району Запорізької області

Дата: 20.07.2021 14:51

ТЕРПІННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТЕРПІННІВСКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

12 липня  2021 р.                                                                                            №  66  - Р

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

в Терпіннівській сільській раді Мелітопольського району Запорізької області

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Розпорядження від 11.01 2021 року № 04-05-Р « Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посади в орган місцевого самоврядування та затвердження Положення про порядок проведення конкурсу, Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області»:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади начальника служби у справах дітей Терпіннівської сільської ради.
  2. Повідомлення про оголошення конкурсу оприлюднити на офіційному веб-сайті Терпіннівської сільської ради.
  3. Секретарю конкурсної комісії забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Терпіннівської сільської ради протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення на офіційному веб-сайті Терпіннівської сільської ради.
  4. Затвердити перелік питань на перевірку знання законодавства України з урахуванням специфіки функціональних обов’язків на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Терпіннівської сільської ради (додається).
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Терпіннівський  сільський  голова:                                                 Жанна СЄВОДНЄВА