Про оприлюднення проєктів регуляторних актів

Дата: 30.08.2021 14:34

про оприлюднення проєктів регуляторних актів Терпіннівської сільської ради:

1. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області з орендними ставками за його використання»;
  2. «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області» без аукціону"

Згідно статті 9 Закону України «Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Терпіннівська сільська рада повідомляє про оприлюднення вищезазначених проектів рішень та відповідний аналіз регуляторного впливу до них.

Проектами рішень передбачається затвердження єдиного організаційно-економічного механізму розрахунку орендної плати за комунальне майно громади у випадках, визначених чинним законодавством, що забезпечить надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм та ініціатив. Проекти рішень розроблено з дотриманням вимог законодавства на всіх етапах роботи в зазначених напрямках.

Розробник проекту: відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

Адреса: с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1.

Зауваження та пропозиції щодо проектів регуляторних актів та відповідного аналізу регуляторного впливу будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Терпіннівської сільської ради за посиланням: http://terpinnivska.gromada.org.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Надати зауваження та пропозиції можна в письмовій формі за вказаними адресами або на електрону пошту Терпіннівської сільської ради:

72333, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1

72343, с. Промінь, вул. Миру, 123