Про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 28.10.2021 14:07

про оприлюднення проекту регуляторного акта Терпіннівської сільської ради:

«Про перегляд регуляторних актів Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області»

Згідно статті 9 Закону України «Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р., враховуючи рекомендації Державної регуляторної служби України, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Терпіннівська сільська рада повідомляє про оприлюднення вищезазначеного проекту рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу до нього.

Проектом рішення передбачається внесення змін до рішень Терпіннівської сільської ради з метою приведення їх до відповідності законодавчим нормам згідно рекомендацій Державної регуляторної служби України. Проект рішення розроблено з дотриманням вимог законодавства на всіх етапах роботи в зазначених напрямках.

Розробник проекту: відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Терпіннівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

Адреса: с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Терпіннівської сільської ради за посиланням: http://terpinnivska.gromada.org.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Надати зауваження та пропозиції можна в письмовій формі за вказаними адресами або на електрону пошту Терпіннівської сільської ради:

72333, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1

72343, с. Промінь, вул. Миру, 123